• Euro Girls/Rietvogels 1 Zaal

  • Euro Girls/Rietvogels 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Hol, Janine

    Teammanager

    Weeren, Bert

    Hoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Euro Girls/Rietvogels 1 ( 1e klasse dames D-1A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Euro Girls/Rietvogels 1121002149896020
    2Eyckelkorf 112912152975519
    3DOT (V) 1129031441053918
    4Tuldania 112507128125310
    5Klimop (A) 112417117138-219
    6Arcades 112408105125-208
    7Sporting ST 112001276192-116-2
  • Team indeling

    Grotel, Simone van

    Teamspeler

    Hol, Janine

    Teamspeler

    Mollen, Ise

    Teamspeler

    Somers, Jessie

    Teamspeler

    Verhoeven, Pleun

    Teamspeler

    Versmissen, Bjenne

    Teamspeler

    Versmissen, Juul

    Teamspeler

    Vroonhoven, Manon van

    Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Euro Girls/Rietvogels 1

    Senioren dames

    12,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd